Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

3 ve 5 Taş Yüzük Modelleri En Uygun Fiyatlarla Engümüş ' te
Kadın 3 ve 5 Taş Gümüş Yüzük

Taşlı yüzüklerin zarafeti herkes tarafından beğeni toplar. Bazen görüntümüzü tamamlamak için daha fazlasına ihtiyaç duyarız. Aksesuarlarınızın kıyafetiniz ile yakaladığı uyum önemli değil midir sonuçta? Özel günlerinizde zarafetinizi arttırmak için şık tasarımlı yüzüğümüzü tercih edebilirsiniz. Hem kendiniz hem sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz bir hediye için kaçırılmaz bir fırsat.

Sizin için özelleştirilmiş Kadın 3 ve 5 Taş Gümüş Yüzük modellerimizle hem kendinizi hem de sevdiklerinizi Engümüş’ ün birbirinden şık tasarımlarıyla mutlu edebilirsiniz. Gümüş yüzükleri en uygun fiyatlar ve kalite garantisiyle sizlere sunuyoruz.

Engümüş olarak tamamen size özel tasarım 3 ve 5 Taş Gümüş Yüzük modellerimizi 925 ayar gümüşten imal ediyor ve gümüş üzerine rodyum, rose altın, altın ve oksit kaplama yapıyoruz. Kaplama yapılan 3 ve 5 Taş Gümüş Yüzük modellerimiz; Engümüş ile şıklığın ve zarafetin keyfini daha fazla çıkarın diye parlaklığını uzun süre muhafaza etmektedir.

Yüzüklerimizin üzerinde bulunan taşlar zirkondur. 3 ve 5 Taş Gümüş Yüzük modellerimiz de diğer gümüş yüzük çeşitlerimiz gibi el işçiliği ile üretilmektedir. Siz de en uygun fiyat ve kaliteli 3 ve 5 Taş Gümüş Yüzük modellerimizden birini seçerek Engümüş ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.