Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.
Bukalemun Tespih Modelleri En Uygun Fiyatlarla Engümüş ' te
Seçimlerinize uygun kayıt bulunamadı. Geri dönmek için tıklayın.
Gümüş Tespih

Tespihteki tekrar, kişiyi her yaratıcının her gizemi ile ilgili dinlendirici ve derin düşüncelere dalmış bir duaya yönlendirmek içindir. Sözlerin nazik tekrarı, kalplerimizin sessizliğine girmemize yardım eder. İçinde tespih islam (subha ) toplamı 100 olan üç boncuk grubundan oluşur. Her boncuk “Allah'ın en güzel isimlerinden” birini temsil eder ve tespih bu isimleri saymaya yarar. Tespih ayrıca bir dua eyleminde kullanılır ve özellikle hacılar olmak üzere tüm Müslüman sınıfları tarafından taşınır.
Manevi huzuru önemseyen birine gümüş tespih hediye etmek oldukça güzel bir jest olacaktır. Engümüş’ ün sizler için tasarlamış olduğu gümüş tespihler; hediye ettiğiniz kişiyi mutlu etmekle kalmayacak dualarında bile sizi hatırlamasına yardımcı olacaktır.

Engumus.com’ da doğal ve değerli taşlar, özel tasarımlardan oluşan birçok gümüş tespih modeli bulmanız mümkün. Tamamen el işçiliğinden oluşan 925 ayar gümüş tespih modellerimiz ile sevdiklerinizin manevi huzuruna attığı adımda yanlarında olabilirsiniz.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.