Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Çocuk Künye Modelleri En Uygun Fiyatlarla Engümüş ' te
Çocuk Gümüş Künye

İnsanların çocuklara gümüş bileklik almasının birçok nedeni vardır; kültürel, dini nedenler, doğum günü veya özel bir dönüm noktası kutlama arzusu gibi basit, kişisel nedenler olabilir. Nedenleriniz basit olabilir ancak seçeceğiniz gümüş kolyeler Engümüş’ ün birbirinden eşsiz modelleriyle asla basit olmayacaktır.


Çocuklarımıza hediye seçeceğimiz zaman, hem kız hem de erkek çocuklar için genellikle çok çeşitli hediyeler vardır. Seçeceğiniz hediye ne olursa olsun çocuğunuza olan sevginizin bir yansıması olmalıdır.

Minik bir kalbi sevindirmekten daha kıymetli bir şey var mıdır? Çocuğunuza vereceğiniz gümüş bileklik, değerli öğelerle dolu olmalıdır. Monogramlı, doğum taşlı gümüş bileklik gibi kişiselleştirilmiş bir hediye vermenin, gelecek yıllarda el üstünde tutulacak bir hediye olacağından emin olabilirsiniz.

Çocuklarımız için güvenlik her zaman önce gelmek zorundadır. Onlar için herhangi bir gümüş bileklik satın alamayız. Çocuk gümüş bileklikleri; güvenli, şık ve yaşa uygun olmalıdır. 

Çocuk gümüş bileklik satın alırken çocuğunuzun kişiliğini göz önünde bulundurmalısınız. Unutmayın ki bizler eşsiz ve birbirinden özel kolyeler sunsak bile çocuğunuzu en iyi siz tanırsınız. Bu nedenle çocuğunuz için özel tasarım gümüş bileklik seçenekleriyle engumus.com’ da sizlerleyiz.

Zararlı maddelerden yapılmış takılardan kaçınmalısınız. Bebekler ve küçük çocuklar için tercih edilen bazı takılar; hem iç organları hem de ciltleri için zararlıdır. Bu nedenle Engümüş; çocuğunuzun sağlığı için 925 ayar rodyum kaplama bileklik seçenekleri sunmaktadır.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.