Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.
Doğal Taşlı Bileklik Modelleri En Uygun Fiyatlarla Engümüş ' te
Seçimlerinize uygun kayıt bulunamadı. Geri dönmek için tıklayın.
Erkek Doğal Taş Gümüş Bileklik

Doğal taşlar aslında günlük hayatımızda her yerde karşımıza çıkarlar. Sadece dikkat etmek gerekir. Asıl güzellikler de zaten gizli kalanlar, dikkat kesilmek gerekenler değil midir? Doğal taşlar her daim modası geçmeyen ve taşıdıkları anlamlar sayesinde değer görmelerini sağlayan şeylerdir. Aksesuarlarda taşımanın insanlara huzur ve şifa getirdiğine inanılır. Bu değerli anlamları yanınızda taşıyarak iç huzurunuzu arttırmak istemez misiniz? Özel tasarımlı bilekliğimiz ile bu çok mümkün! Sevdiklerinize anlamlı bir hediye olarak da tercih edebileceğiniz gibi özel günlerinizi anlamlı kılacak bir takı olarak da kullanabilirsiniz.

Klasik ve modern çizgileri bir araya getiren, geleneksel zanaat teknikleri ile yapılan Engümüş Erkek Doğal Taş Gümüş Bileklik tasarımlarımız, kusursuz ve şık mücevher parçaları olarak sizlere sunulur. En iyi malzemelerin bir arada kullanıldığı Engümüş koleksiyonlarımızda her erkek kendini yansıtacak bir gümüş bilekliği kolayca bulabilir.

Engümüş olarak Erkek Doğal Taş Gümüş Bileklilerimizde her zevke hitap edecek koleksiyonlarımızı keşfe çıkabilirsiniz. Geleneksel gümüş el işçiliğinin de ön planda olduğu şık tasarımlarımız ve geniş Engümüş kolleksiyonlarımız ile kombinlerinizi tamamlarken tarzınızı da ortaya koyabilirsiniz.

İster iddiali bir parça isterseniz de günlük veya spor kombinlerinizde kullanabileceğiniz daha soft görünümlü Erkek Doğal Taş Gümüş Bileklikleri, Engümüş olarak tamamen size özel 925 ayar gümüşten imal ediyor ve gümüş üzerine rodyum kaplama yapıyoruz. Rodyum kaplama yapılan Erkek Doğal Taş Gümüş Bileklik modellerimiz; Engümüş ile şıklığın ve zarafetin keyfini daha fazla çıkarın diye parlaklığını uzun süre muhafaza etmektedir.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.