Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Elif-Vav Bileklik Modelleri En Uygun Fiyatlarla Engümüş ' te
Kadın Elif-Vav Gümüş Bileklikler

Kullandığınız takıların şıklığı kadar beraberinde getirdiği anlamlar da önemlidir. Hediye seçerken içinizden geçenleri ifade etmesi özel günlerinizi daha anlamlı kılacaktır. Elif ve Vav sembolleri hat sanatını da içinde barındıran önemli simgelerdir. Elif gibi dik olmak için Vav gibi mütevazı olmayı hatırlatacak olan şık tasarımlı bilekliğimiz hem siz hem sevdikleriniz için mükemmel bir tercih olarak sizi bekliyor!

Sizin için özelleştirilmiş Kadın Elif-Vav Gümüş Bileklik modellerimizle hem kendinizi hem de sevdiklerinizi Engümüş' ün birbirinden şık tasarımlarıyla mutlu edebilirsiniz. Gümüş bilekliklerimiz en uygun fiyatlar ve kalite garantisiyle sizlere sunuyoruz.

Engümüş olarak tamamen size özel tasarım 
Elif-Vav Gümüş Bileklik modellerimizi 925 ayar gümüşten imal ediyor ve gümüş üzerine rodyum, rose altın, altın ve oksit kaplama yapıyoruz. Kaplama yapılan Elif-Vav Gümüş Bileklik modellerimiz; Engümüş ile şıklığın ve zarafetin keyfini daha fazla çıkarın diye parlaklığını uzun süre muhafaza etmektedir.

Gümüş bilekliklerimiz üzerinde bulunan taşlar zirkondur. 
Elif-Vav Gümüş Bileklik modellerimiz de diğer gümüş bileklik çeşitlerimiz gibi el işçiliği ile üretilmektedir. Siz de en uygun fiyat ve kaliteli Elif-Vav Gümüş Bileklik modellerimizden birini seçerek Engümüş ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.