Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Elif-Vav Yüzük Modelleri En Uygun Fiyatlarla Engümüş ' te
Erkek Elif-Vav Gümüş Yüzük

Kıyafet seçimlerimizde şık ve bakımlı olmak kadar anlamlı aksesuarlar taşıyarak huzur bulmak da önemli bir ihtiyaçtır. Tasavvuf sanatında “Elif” dik ve güçlü durmayı, “Vav” ise kulun secde halini yansıtmaktadır. Bu iki önemli sembolün bir araya getirildiği şık tasarımımız ile aksesuarlarınızı tamamlarken aynı zamanda değerli anlamları yanınızda taşıyabilirsiniz. Elif gibi dik durmayı ve Vav gibi mütevazi olmayı hatırlatan tasarımımız kendiniz ve sevdikleriniz için çok anlamlı bir hediye niteliği taşıyor.

Klasik ve modern çizgileri bir araya getiren, geleneksel zanaat teknikleri ile yapılan Engümüş Erkek Elif-Vav Gümüş Yüzük tasarımlarımız, kusursuz ve şık mücevher parçaları olarak sizlere sunulur. En iyi malzemelerin bir arada kullanıldığı Engümüş koleksiyonlarımızda her erkek kendini yansıtacak bir gümüş yüzüğü kolayca bulabilir.

Engümüş olarak Erkek Elif-Vav Gümüş Yüzüklerimizde her zevke hitap edecek koleksiyonlarımızı keşfe çıkabilirsiniz. Geleneksel gümüş el işçiliğinin de ön planda olduğu şık tasarımlarımız ve geniş Engümüş kolleksiyonlarımız ile kombinlerinizi tamamlarken tarzınızı da ortaya koyabilirsiniz.

İster iddiali bir parça isterseniz de günlük veya spor kombinlerinizde kullanabileceğiniz daha soft görünümlü Erkek Elif-Vav Gümüş Yüzükleri, Engümüş olarak tamamen size özel 925 ayar gümüşten imal ediyor ve gümüş üzerine rodyum kaplama yapıyoruz. Rodyum kaplama yapılan Erkek Elif-Vav Gümüş Yüzük modellerimiz; Engümüş ile şıklığın ve zarafetin keyfini daha fazla çıkarın diye parlaklığını uzun süre muhafaza etmektedir.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.