Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Fatma Ana Eli Bileklik Modelleri En Uygun Fiyatlarla Engümüş ' te
Kadın Fatma Ana Eli Gümüş Bileklikler

Bereket eli olarak da bilinen Fatma Ana Eli, İslam’da en kutsal iki kadın olan Hz. Fatıma ve Hz. Meryem’i temsil eder. Bir tılsım görevi gören Fatma Ana Eli, beraberinde taşıyan insanlara sabır, bereket ve şans getirdiğine inanılır. Sevdiklerinize bereket ve şans dilemekten daha anlamlı bir şey olabilir mi? Taşıdığınız takının anlamıyla size huzur getirmesi de şüphesiz herkesin beklentileri arasındadır. Şık tasarımlı bilekliğimiz hediye olarak tercih edilebileceği gibi kendiniz için de bir şans tılsımı görevi görebilir.

Sizin için özelleştirilmiş Kadın Fatma Ana Eli Gümüş Bileklik modellerimizle hem kendinizi hem de sevdiklerinizi Engümüş' ün birbirinden şık tasarımlarıyla mutlu edebilirsiniz. Gümüş bilekliklerimiz en uygun fiyatlar ve kalite garantisiyle sizlere sunuyoruz.

Engümüş olarak tamamen size özel tasarım 
Fatma Ana Eli Gümüş Bileklik modellerimizi 925 ayar gümüşten imal ediyor ve gümüş üzerine rodyum, rose altın, altın ve oksit kaplama yapıyoruz. Kaplama yapılan Fatma Ana Eli Gümüş Bileklik modellerimiz; Engümüş ile şıklığın ve zarafetin keyfini daha fazla çıkarın diye parlaklığını uzun süre muhafaza etmektedir.

Gümüş bilekliklerimiz üzerinde bulunan taşlar zirkondur. 
Fatma Ana Eli Gümüş Bileklik modellerimiz de diğer gümüş bileklik çeşitlerimiz gibi el işçiliği ile üretilmektedir. Siz de en uygun fiyat ve kaliteli Fatma Ana Eli Gümüş Bileklik modellerimizden birini seçerek Engümüş ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.