Gümüş Ay Yıldız Tesbih Püskül Ucu

Görsel 1
PlatinPuan : 34.267
Fiyat:
36,07 TL
Havale / EFT:
34,27 TL
Sınırlı Sayıda

İşlemeli Ay Yıldız Tespih Püskülü

Tespih, Allah'ın isimlerini tespih ederken sayı saymamıza yarayan bir aksesuardır. İslam'da önemli bir yer tutan tespih, nesillerdir değişmeyen anlamıyla neredeyse herkesin hayatında yer tutar. Tespih bulunmayan bir ev karşımıza asla çıkmayacaktır. Bu değerli anlamı dışında stres atmayı da sağlayan tespih, zihinsel sağlığınızı da dengede tutmanızı sağlar. Üretiminde hem gümüş hem doğal taş gibi şık görünümlü materyaller kullanılabilen tespihler aynı zamanda görünümlerinizi tamamlamada yardımcıdır. Özellikle erkekler arasında popüler olan İşlemeli Ay Yıldız Tespih Püskülü birçok çeşidi ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Her tarza hitap edecek modeller barındıran Engümüş koleksiyonlarımızda kendinizi yansıtan bir parça bulmak oldukça kolay olacaktır. Erkeklerin yanında en çok bulundurduğu aksesuarlardan biri olan tespih, seçilirken dikkat edilmesi gereken bir eşyadır. Tasarımında hem rahatlık hem de şıklık üzerinde durduğumuz İşlemeli Ay Yıldız Tespih Püskülüdikkatleri hemen üzerine çekecek.

Sizin için anlamı büyük ve tarzınıza yaraşır bir tespih için Engümüş en doğru adres! Hem kaliteli malzeme hem el emeği kullanılan İşlemeli Ay Yıldız Tespih Püskülü Engümüş kalitesi ile tarzınızı ortaya koymanızı sağlayacak. Geniş yelpazemiz sayesinde İşlemeli Ay Yıldız Tespih Püskül herkese hitap edecek.

İster iddialı bir parça isterseniz günlük veya spor kombinlerinizde kullanabileceğiniz daha soft görünümlü 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.