Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Klasik Alyans Modelleri En Uygun Fiyatlarla Engümüş ' te
Klasik Gümüş Alyans

Birbirini seven iki insanın evlenerek birbirlerine bağlılıklarını kanıtlamaları ve bir aile olmaları kadar kutsal bir şey yoktur. Alyans bunun için yıllardır değişmeyen bir kanıtlayıcıdır. Hiçbir zaman parmağınızdan çıkarmayacağımızın sözünü verdiğimiz bu önemli takı her daim sevdiğimizi yanımızda taşımamızı sağlar. Bu kadar önemli bir sembolü seçerken tabi ki çok dikkatli olmalıyız. Şık tasarımlarımız ile birleşerek ortaya çıkan gümüş alyansımız sizin için harika bir tercih olacak.

Hayatınızın en özel gününü anlamlı kılacak olan Klasik Gümüş Alyansınızı seçerken Engümüş sizi yalnız bırakmıyor. Sevginin ve şıklığın bir araya getirildiği Klasik Gümüş Alyans her zevke hitap edecek!

Her daim parmağınızda taşıyacağınız ve baktıkça eşiniz ile aranızdaki sevgi bağını hatırlayacağınız bu anlamlı aksesuarın değeri şüphesiz ki herkes için aynı derecede önemlidir. Klasik Gümüş Alyans ile aile bağınızın kuvvetini hatırlayacağınız gibi göz zevkinizi de hitap ederek bu aksesuarı daha da değerli kılabilirsiniz! Engümüş olarak eşiniz ile aranızdaki sevgi bağında bir parça olmaktan çok mutluyuz. Klasik Gümüş Alyans, Engümüş kalitesi ile hayatınızda açılan bu yeni sayfada atılacak ilk adım olacak.

El işçiliğine önem vererek Engümüş kalitesini en keyifli şekilde takmanızı sağlayacak yüzüklerimiz arasında Klasik Gümüş Alyans sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek bir şıklık sunuyor.

Engümüş olarak Klasik Gümüş Alyansımızı sizler için 925 ayar gümüşten üretiyor ve altın, rose altın, rodyum kaplama yapıyoruz. Kaplama yapılan gümüş alyanslarımız parlaklığını muhafaza ederek Engümüş kalitesini uzun yıllar yaşamanızı sağlıyor. Her daim yanınızda taşıyacağınız Klasik Gümüş Alyans Engümüş kalitesi ile mutlu olmanızı hedefliyoruz.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.