Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Osmanlı Devlet Armalı Yüzük Modelleri Uygun Fiyatlarla Engümüş ' te
Erkek Osmanlı Devlet Armalı Gümüş Yüzük

Osmanlı İmparatorluğu için özel olarak 19. Yüzyılda hazırlanmış olan arma, barındırdığı semboller ile değerli anlamlar içermektedir. Güneş motifi padişahın güneşe benzetilmesini, terazi ise adaleti temsil etmektedir. Bu önemli değerleri yanınızda taşıyabileceğiniz bir aksesuardan daha anlamlı bir hediye yoktur. Hem kendinizi hem sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz bu şık tasarımlı yüzük ile Osmanlı padişahlarının gücünü ve değerini yanınızda hissedebilirsiniz.

Klasik ve modern çizgileri bir araya getiren, geleneksel zanaat teknikleri ile yapılan Engümüş Erkek Osmanlı Devlet Armalı Gümüş Yüzük tasarımlarımız, kusursuz ve şık mücevher parçaları olarak sizlere sunulur. En iyi malzemelerin bir arada kullanıldığı Engümüş koleksiyonlarımızda her erkek kendini yansıtacak bir gümüş yüzüğü kolayca bulabilir.

Engümüş olarak Erkek Osmanlı Devlet Armalı Gümüş Yüzüklerimizde her zevke hitap edecek koleksiyonlarımızı keşfe çıkabilirsiniz. Geleneksel gümüş el işçiliğinin de ön planda olduğu şık tasarımlarımız ve geniş Engümüş kolleksiyonlarımız ile kombinlerinizi tamamlarken tarzınızı da ortaya koyabilirsiniz.

İster iddiali bir parça isterseniz de günlük veya spor kombinlerinizde kullanabileceğiniz daha soft görünümlü Erkek Osmanlı Devlet Armalı Gümüş Yüzükleri, Engümüş olarak tamamen size özel 925 ayar gümüşten imal ediyor ve gümüş üzerine rodyum kaplama yapıyoruz. Rodyum kaplama yapılan Erkek Osmanlı Devlet Armalı Gümüş Yüzük modellerimiz; Engümüş ile şıklığın ve zarafetin keyfini daha fazla çıkarın diye parlaklığını uzun süre muhafaza etmektedir.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.