Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.
Taşlı Çift Alyans Modelleri En Uygun Fiyatlarla Engümüş ' te
Seçimlerinize uygun kayıt bulunamadı. Geri dönmek için tıklayın.
Taşlı Çift Gümüş Alyans

Alyans, barındırdığı anlam itibariyle taşıyan kişi için en önemli aksesuarlarından birisidir. Bir aile olmanın kutsallığı gösteren alyans, yıllardır bu değerli anlamları nesilden nesle taşımaktadır. Bu değeri hissetmenizin yanında asla parmağınızdan çıkartmayacağınız alyansınızın şıklığı önemli bir detaydır. Şık tasarımlı alyansımız sizin harika bir tercih olacak ve duygularınızı yansıtmanızı sağlayacak.

Hayatınızın en özel gününü anlamlı kılacak olan Taşlı Çift Gümüş Alyansınızı seçerken Engümüş sizi yalnız bırakmıyor. Sevginin ve şıklığın bir araya getirildiği Klasik Gümüş Alyans her zevke hitap edecek!

Her daim parmağınızda taşıyacağınız ve baktıkça eşiniz ile aranızdaki sevgi bağını hatırlayacağınız bu anlamlı aksesuarın değeri şüphesiz ki herkes için aynı derecede önemlidir. Taşlı Çift Gümüş Alyans ile aile bağınızın kuvvetini hatırlayacağınız gibi göz zevkinizi de hitap ederek bu aksesuarı daha da değerli kılabilirsiniz! Engümüş olarak eşiniz ile aranızdaki sevgi bağında bir parça olmaktan çok mutluyuz. Taşlı Çift Gümüş Alyans, Engümüş kalitesi ile hayatınızda açılan bu yeni sayfada atılacak ilk adım olacak.

El işçiliğine önem vererek Engümüş kalitesini en keyifli şekilde takmanızı sağlayacak yüzüklerimiz arasında Taşlı Çift Gümüş Alyans sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek bir şıklık sunuyor.

Engümüş olarak Taşlı Çift Gümüş Alyansımızı sizler için 925 ayar gümüşten üretiyor ve altın, rose altın, rodyum kaplama yapıyoruz. Kaplama yapılan gümüş alyanslarımız parlaklığını muhafaza ederek Engümüş kalitesini uzun yıllar yaşamanızı sağlıyor. Her daim yanınızda taşıyacağınız Taşlı Çift Gümüş Alyans Engümüş kalitesi ile mutlu olmanızı hedefliyoruz.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.