Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Taşsız Kolye Modelleri En Uygun Fiyatlarla Engümüş ' te
Bayan Taşsız Gümüş Kolye

Her biri oluşturulan detaylı ve incelikli uç tasarımına bağlı olarak bir hayli anlamlı, hatta çıkarmak istemeyeceğiniz kadar tarz sahibi görünen taşsız kolye modellerinde eminiz siz de aradığınızı hemen bulacaksınız. Fikirlerin ve duyguların birer yansıması olan bu kolyeler sayesinde kendinizi sözcüklere gerek duymadan ifade edebilmenin konforunu ve elbette gümüşün renginden dokusuna kadar her özelliğiyle yansıttığı yüksek kaliteyi bir arada bulacaksınız.

Sizin için özelleştirilmiş taşsız gümüş kolye modellerimizle hem kendinizi hem de sevdiklerinizi Engümüş’ ün birbirinden şık tasarımlarıyla mutlu edebilirsiniz. Taşsız gümüş kolyeleri en uygun fiyatlar ve kalite garantisiyle sizlere sunuyoruz.

Engümüş olarak tamamen size özel tasarım taşsız gümüş kolye modellerimizi 925 ayar gümüşten imal ediyor ve gümüş üzerine rodyum, rose altın, altın ve oksit kaplama yapıyoruz. Kaplama yapılan taşsız gümüş kolye modellerimiz; Engümüş ile şıklığın ve zarafetin keyfini daha fazla çıkarın diye parlaklığını uzun süre muhafaza etmektedir.

Taşsız gümüş kolye modellerimiz de diğer gümüş kolye çeşitlerimiz gibi el işçiliği ile üretilmektedir.

Siz de en uygun fiyat ve kaliteli taşsız gümüş kolye modellerimizden birini seçerek Engümüş ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.